Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Ez természetes új edénynél?

Ez természetes új edénynél?

Figyelt kérdés
Vettem egy új, rozsdamentes acél edénykészletet. Alaposan elmostam többször is (3-4 alkalommal), és azt figyeltem meg, hogy ha eltörlöm, a fehér papírtörlőt feketés, sötétszürkés színűre fogja be. Ez mitől lehet? El fog múlni? Káros az egészségre?

2020. márc. 31. 20:58
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
95%

Nem ez acél edéynnél egyáltalán nem természetes, és minden, csak nem egészséges.

Vagy nem acélból van, vagy valamivel be lett kenve, amit nem old a mosogatószer sem.

2020. márc. 31. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Hpl vetted? Milyen márka?
2020. márc. 31. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Tefal edénykészletről van szó, és megbízható helyről vásároltam.
2020. márc. 31. 23:09
 4/13 anonim ***** válasza:
53%
"Alaposan elmostam" Nálad ez pontosan mit jelent?
2020. márc. 31. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Kétszer mosogatógépben 70 fokon, egyszer kézzel beáztatás után. Utóbbin mégis mit szeretnél, mit részletezzek? :D
2020. márc. 31. 23:30
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Használati utasítás mit ír, mosogatógépbe tehetők egyáltalán? Kézzel mosogatásnál milyen szivacsot, milyen mosogatószert használtál?
2020. márc. 31. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

# 6: a rozsdamentes edényeknél KIZÁRT, hogy ne lehetne mosogatógépbe tenni! Tehát az semmiesetre se lehet a probléma oka.


Kérdező: én megpróbálkoznék a Tefal vevőszolgálatnál!


[link]


Egy e-mailt/bejelentést bőven megér!

2020. ápr. 1. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Folytatom a 7-est.... Erről az edénykészletről van szó? Itt van a GYIK-ben is, hogy mosogatógépben lehet mosogatni:


[link]

2020. ápr. 1. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Nem ez az, hanem egy 10 darabos. Használati utasítás szerint lehet gépben mosni, és csak annyit ír, hogy egyszer mossam át használat előtt. Azt pedig kizártnak tartom, hogy egy átlagos tisztítással ezt én idéztem elő. Arra tippelnék, hogy ezt tényleg le kell mosni, viszont az elég rosszul hangzik, hogy ennyi nem volt neki elég.. Mindenesetre írok a vevőszolgálatnak.

Köszönöm a válaszokat!

2020. ápr. 1. 09:38
 10/13 anonim ***** válasza:
0%
Kapj elö valamilyen suroloszert (CIF, VIM, ....) Azzal dörzsöld át alaposan.
2020. ápr. 1. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!