Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Le lehet fagyasztani az élesztőt?

Le lehet fagyasztani az élesztőt?

Figyelt kérdés

2020. ápr. 4. 19:03
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
igen
2020. ápr. 4. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
És meddig bírja ki fagyasztva
2020. ápr. 4. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

IGen, lehet.

De figyelj rá, hogy akkora adagokban fagyaszd, amit egyszerre felhasználsz (nagyobb mennyiseghez két darabot veszel elö, de utólag darabolni nem nagyon lehet).

Emellett kiolvasztás után folyós lesz, de ettöl még nem romlott, ugyanúgy megkeleszti a tésztát.

2020. ápr. 4. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Én eddig legtovább fél évig fagyasztottam, akkor még tökéletes volt. (Tovább azért nem próbáltam, mert addigra elfogyott)
2020. ápr. 4. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
33%
Ne reklámoz, mert éjjel beosonok és kilopom a hűtödből. 😁😁😁😁
2020. ápr. 5. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
-15 fok alatt gyakorlatilag korlátlanul eláll. Évek múlva is használható. Még úgy is jó maradt, hogy a hűtő takarításakor kiolvadt, majd visszatettem.
2020. ápr. 6. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
53%

Az előző vagyok, elfelejtettem leírni a következőt.

Szeretem az élesztőt megenni. Sok benne a B vitamin. Fagyosan szoktam nyalogatni, mint a fagylaltot. Az ize is jó még évek múlva is.

(Jó nagyokoat lehet böfögni tőle.)

2020. ápr. 6. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!