Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Hogyan tudnék otthon olyan...

Hogyan tudnék otthon olyan finom csemegeuborkát előállítani, mint amilyet a boltokban árulnak?

Figyelt kérdés

Vagy még finomabbat? Ha lehet, kevesebb tartósítószerrel, cukorral.

Vannak bevált receptjeitek?

Idén először fogok csemegeuborkát termelni a kertünkben, de még nem tudom, hogy tegyem el.



2020. máj. 6. 01:22
 1/5 anonim ***** válasza:
55%
Csemege uborka nagyságuakat szoktam kovászosuborkának eltenni télire is! A kész uborkát kisebb üvegekbe rakom szűrt levével, majd a tetőt bekenem egy kis nátrium-benzoáttal és így csavaros rá. Most is van tavalyi uborkám, ami olyan roppanós mint amikor eltettem. Azért szeretem, mert refluxosként is fogyasztható!
2020. máj. 6. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
51%
Úgy keresd, hogy "bedobálós" savanyúság.
2020. máj. 6. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
81%
1- és . Nagyon ügyes vagy, de ettől a kérdező nem lett okosabb.
2020. máj. 6. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszaitokat!

A kovászos uborkát nem szeretem, kifejezetten csemege uborka recepteket keresek! Valamint nem "dobálnék mellé" mást, paprikát, gyöngyhagymát, satöbbit.

2020. máj. 6. 11:03
 5/5 anonim ***** válasza:
52%

Gugliba beirtam: csemege uborka recept. Eredmény:Nagyjából 70 400 találat (0,42 másodperc)

Azt, hogy neked mi a finom, vagy még finomabb, azt mi nem tudhatjuk. Láss neki és keresd meg ezekböl a számodra tutit! Vagy talán már Május ota rátaláltál?

2021. nov. 24. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!