Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Étkezési keményítőt mivel...

Étkezési keményítőt mivel tudnék helyettesíteni?

Figyelt kérdés
Ezt szeretném elkészíteni - [link] három nagyobb boltban is voltam és mindegyikben out of stock a keményítő.... -.- mivel tudnám helyettesíteni?
2020. máj. 24. 13:27
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Pennyben van.

Én kukoricalisztel helyetesitenem.

2020. máj. 24. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Külföldön élek és az itteni boltokban nincs sajnos, kukorica liszt sem. Vagy nem erkezett vagy felvásárolták 😅
2020. máj. 24. 13:57
 3/9 anonim ***** válasza:
51%

Az furcsa, ha valahol nem létezik keményítö.

Mgpróbálhatsz rizst kávédarálóban van késes aprítóban egész finomra darálni, átszitálva a finomabb része közel megfelel a keményítönek.

Vagy a másik, ami müködik, hogy nyers krumplit lereszelsz egész finomra, kevés vízzel átöblíted, leszüröd a levét és megvárod, amít a folyadék allján összegyülik a keményítö.

2020. máj. 24. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Sima liszttel tudod helyettesíteni általában ha ételbe keményítőt teszünk kukorica keményítőt használunk, de a helyettesítésre lehet sima finom lisztet használni.
2020. máj. 24. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
71%
4-es: elvileg igazad van, de ha ehhez a recepthez lisztet használsz keményítö helyett, egész más lesz az eredmény.
2020. máj. 24. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
5 azt nem írtam hogy tökéletes lesz 😅
2020. máj. 24. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Ebben igazad van, csak a kérdezö nem tudom, mennyire tudja a különbséget a kettöféle közt.
2020. máj. 24. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Várok míg újra kapható lesz a boltban,az a biztos :) köszönöm a válaszokat
2020. máj. 24. 15:52
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha édességbe akarod tenni, akkor vaniliapudingot tehetsz bele. Az uis. ízesített keményitő.
2020. máj. 24. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!