Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » 100%-os cikória kávét hogyan...

100%-os cikória kávét hogyan tudnám növényi tejjel finoman elkészíteni?

Figyelt kérdés
Cikorina márkájú a kávé. Így próbáltam: 1,5 kanál cikória, rá kb fél dl forró víz, nagyjából egy ujjnyi rizstej, és 1 kanál cukor. Nagyon édes lett ... A rizstej szerintem nem volt jó választás. Esetleg valaki próbálta más növényi tejjel? lehet hogy víz nem kell bele? Rendes tejjel nagyon szeretem, de azt sajnos nem ihatok!

2020. júl. 1. 11:48
 1/8 anonim válasza:
En mandulatejjel iszom. Joya cukormentessel es baromi fincsi!!! :)
2020. júl. 4. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
És hogy csinálod? Vizet is adsz hozzá? :)
2020. júl. 6. 15:18
 3/8 anonim válasza:
Aha! Egy kanál cikória, rá a forróvíz (de azt csak nagyon keveset, kb fél deci), és akkor utána rá a mandulatej. :) Plusz két pötyit szoktam még, vagy egy kis folyékony édesítőt. Nekem ez így nagyon bejön!
2020. júl. 6. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
*A rizstej szerintem sokkal édesebb, mint a mandula, sőt a mandula egyáltalán nem édes, úgyhogy ez túl édes így tuti nem lesz. Bocsi, ez lemaradt.
2020. júl. 6. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Kösziii! :)

Esetleg kókusztejjel próbáltad? Mert sajnos a mandula és mogyoró kiesik nekem allergia miatt :S

2020. júl. 6. 21:03
 6/8 anonim válasza:
Aha. De azzal is vigyázni kell, mert az is édesebb! Akkor kevesebb cukrot raknék bele. De szerintem kókusszal is okés.
2020. júl. 6. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm ! :)
2020. júl. 7. 09:44
 8/8 anonim ***** válasza:
Lehet kapni Zamat kávét, azt cikóriából készítik, nagyon finom.
2021. márc. 19. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!