Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Jó mézeskalács recept?

Kecskeember kérdése:

Jó mézeskalács recept?

Figyelt kérdés

Szeretnék jó mézeskalács receptet, ami bevált. Linkről is elolvasom, de leírhatjátok a receptet. Előre is köszönöm!

Kellemes karácsonyi ünnepeket! :)



2020. dec. 21. 10:25
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!! 😊

Nyugodt szívvel tudom ajánlani a Rupáner konyha bögrés mézeskalács receptjét. Évek óta ezt sütöm, szuper recept. Nem kell pihentetni, azonnal süthető. Ha betartod pontosan a receptet, a siker garantált.

Ebből az alapanyag mennyiségből egyébként brutál sok mézi lesz, de én mindig ennyit sütök, mert sütés után dobozban tárolva hetekig eláll, úgy, hogy sem ízre sem állagra nem romlik a minősége.

Boldog Karácsonyt!🎄


[link]

2020. dec. 21. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem a Moha Konyha blogon talált recept vált be. Nemrég sütöttem, tavaly és előtte is már ezt használtam. Ugyan ezt kell pihentetni, de soha problémám nem volt a tésztával.


[link]

2020. dec. 21. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a recepteket!

Mind a 2-őt kipróbálom, nem tűnnek bonyolúlt recepteknek. :)

Kellemes ünnepeket!

2020. dec. 21. 13:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!