Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Abált-szalonna főző levével...

Abált-szalonna főző levével lehet valamit kezdeni ? Lehet, belőle valamit főzni ?

Figyelt kérdés
Nem akarom kiönteni .

2021. jan. 24. 08:02
 1/7 anonim ***** válasza:
86%
Egy jó kis bableveshez tökéletes.
2021. jan. 24. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
93%

Öntsd flakonba, a frigóban sokáig eláll /vagy le is fagyaszthatod/. Hidegen feljön a tetejére a zsír, akkor könnyen leszedheted.

Felhasználható bablevesbe, mint előttem írták, főzelékekbe /bármilyen, amibe füstöltet is tennél - pl. bab, lencse, krumpli/, levesekbe - pl. krumpli,lebbencs, káposztás ételekbe - töltött káposztába, székely káposztába.

2021. jan. 24. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Bablevesbe tuti nagyon finom lesz, én mondjuk egy gulyáslevesben is el tudnám képzelni.
2021. jan. 24. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Akár kocsonyát is lehet belöle készíteni, ha szeretitiek , akár mostanában, akár lefagyasztva valamikor késöbb.
2021. jan. 24. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Kocsonyára gondoltam csak még a sötétben tapogatózom hogy újra főzni a lében a kocsonyát vagy már csak elég egy kis hússal, esetleg zöldséggel ?
2021. jan. 24. 23:40
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Én ezt a lét használom kocsonyához víz helyett, sokkal jobban megköt és sokkal ízesebb. Mivel nálunk az abált szalonnából is meg kocsonyából is kisebb adag kell csak (egy ember eszi ezeket a családban), ezért nekem könnyebb így elkészíteni két-három evésre való abált szalonnát neki, amit egy héten belül meg tud enni, illetve késöbb szintén két-hßarom adag kocsonyát.
2021. jan. 25. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Bocs, az elírásokért!
2021. jan. 25. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!