Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Milyen reszelővel lehet...

Milyen reszelővel lehet hosszú zöldségcsíkokat készíteni?

Figyelt kérdés

Például sárgarépából, céklából. Olyan igazán hosszú, vékony csíkokat, amiket az előre csomagolt salátában is találni, Vettem már többféle reszelőt, de egyik sem csinált olyan szép, hosszú, egyenletesen vékony csíkot.

Ha esetleg valaki vett ilyesmi reszelőt, ami aztán működött is neki, megtenné, hogy belinkeli nekem? Köszönöm!


2021. febr. 7. 07:06
 1/4 anonim ***** válasza:
76%
Olyan mint egy hámozó,csak hullámos a pengéje . Vagy a zöldség spirálozó nevű cucc,ha rákeresel google-ban meg tudod nézni ,és elég sok helyen lehet kapni.
2021. febr. 7. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
74%

Julienne szeletelő, úgy keresd, de megtettem én.

[link]

2021. febr. 7. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Hú, köszönöm szépen, főleg az eszköz megnevezését, t.i. "julienne szeletelő", mert a titok beavatottjaként már tudtam is egyet rendelni :)

Tényleg köszönöm mindkettőtöknek.

2021. febr. 7. 11:27
 4/4 anonim ***** válasza:
0%
Hát ez valami szánalmas. A zöldségcsíkokat sehol nem reszelővel készítik el, hanem késsel vagdalják a megfelelő méretűre. A reszelős módszer az a konyhai művészet elcsúfítása. Légyszí, ne! Kérve könyörgök.
2021. febr. 9. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!