Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Mi történhetett a lisztekkel?...

Mi történhetett a lisztekkel? Mintha valami vékony "vászon"kerülne a kenyér, sütemények héjába sütés után . Mindegy, hogy bolti,vagy házi sütés .Valami újfajta adalékot adnak a liszthez ?

Figyelt kérdés

2021. febr. 25. 13:09
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Én ezt nem vettem észre. Atszitalod a lisztet?
2021. febr. 25. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

Mindegy, hogy átszitálom,vagy nem, de a boltiak is oly

anok.Kb. 3-4 hónapja tapasztalom, azelőtt szép ropogósak voltak. Olvastam, hogy Kínában már szárított-darált szárnyas-tollat is kevernek a lisztekhez. Remélem,itt még nem ...

2021. febr. 25. 14:02
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Ne ülj már fel mindenféle hoaxnak! 🤣🤣🤣


Írd le, mi az a vászon jelenség...

2021. febr. 25. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Aldi sajátmárkás lisztet használunk, soha nem tapasztaltam még ezt amit te írsz.
2021. febr. 25. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a sütési módban lehet valami probléma, Mo-on a liszthez semmiféle adalékanyagot nem kevernek. Nézd meg az Élelmiszertörvény vonatkozó részét.
2021. febr. 25. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
51%
régen minden jobb vót
2021. febr. 25. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

A lisztekhez SEMMILYEN adalékot nem adnak NEM ADHATNAK!

Ha valamiért más az eredmény, akkor nalad van a hiba.

2021. febr. 25. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Ezerszer elmondom : a boltiak is olyanok,a pogácsák is (Hajdú-Bihar )Előadótól tudom: Jó búzát kiviszik, silányat hoznak be (franciáról beszélt )A lisztekbe igenis raknak valamit, pék ismerősöm mondta ! Sajnos nem vagyok laboráns, de valami mindenképpen van !
2021. febr. 25. 20:35
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
8. Jajjistenem... mindmeghalunk.com típusú jólértesült mancikák meg józsibácsim...😂😂😂😂😂😂
2021. febr. 25. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
3/8 anonim :Úgy lehet elképzelni,mintha egy vászon-darab sülne bele a héjazatba, ami már elérett ugyan ,mégis erősen kell tépni, hogy szétváljon. Vágni is nehezebb,kissé mint a szalonnabőr.Dolgoztam lisztekkel-kürtőskalácsot sütöttem- van tapasztalatom. Lehet az ország más részein a jelenség nem ismert ?
2021. febr. 25. 20:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!