Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Hogyan tároljam a felbontott...

Hogyan tároljam a felbontott gumicukrot?

Figyelt kérdés

Biztos mindenki szembesült már a következő problémával: ha felbontasz egy csomag gumicukrot és nem eszed meg azon nyomban, megkeményedik, kiszárad.

Van valakinek valami bevált praktikája, hogy ne száradjon ki, és ne landoljon a kukában pár nap múlva?

Előre is köszönöm.



2021. márc. 15. 18:01
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
95%
Nekem kicsi gyerekeim vannak, főleg a lányom az aki imádja a gumicukrot. Kicsi csatos üvegbe szoktam beletenni a felbontás után, mert így jobban tudom szabályozni, hogy mennyit egyen egyszerre. Kaphatóak már egész aprócska csatos üvegek is, és így nekünk nem szokott megkövülni :)
2021. márc. 15. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
91%
Befőttes üveg.
2021. márc. 15. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Én csak össze szoktam tekerni a kilógó tetejét a zacskónak, majd az egészet átkötöm egy befőttes gumival. Rövid távon teljesen jó, de még 1 hét múlva is simán ehető.
2021. márc. 15. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
96%
Ráteszel egy csipeszt a zacskó visszahajtot végére. Nem kell hozzá Nobel-díjas találmány... :-DDD
2021. márc. 15. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Ikeában meg kisebb házartási cuccos boltokban lehet kapni zacskó lezáró csipeszeket.

[link]

Ezekre gondolok. Nekem van itthon egy csomó, mident lehet zárni vele. Gabonapehely, tészta, fűszer, minden, aminek zacskója van.

2021. márc. 15. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
5: ja-ja, én is ilyet használok (4-es voltam), de sima ruhaszárítós csipesz is megteszi, ha a kérdező nem akar csak ezért az ikeába rohanni... :)
2021. márc. 15. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Meg kell enni és ennyi.
2021. márc. 15. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, hány éves vagy? 😂


Cellux eszedbe se jutott?

2021. márc. 15. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

Nem vagyok már tizenéves, csak azért írom, mert sokan a korommal jöttek.

Sajnos sosem fogy el a gumicukor, mert valaki mindig megkívánja, eszik belőle pár darabot, aztán mehet a szemétbe pár nap múlva, mert megkeményedett és már senkinek sem kell.

Zártam már el mindenhogy, befőttes gumi, zacskó visszahajtogat, csipesz stb. Semmi sem működött igazán... :/

Ezért is voltam kíváncsi, hátha valakinek van valami "titkos trükk" a tarsolyában. :)

A befőttes üvegen (pontosabban a műanyag bedobozoláson) én is gondolkoztam, ez lesz a következő, amit kipróbálok.

Köszönöm mindenkinek a válaszokat.

2021. márc. 15. 22:15
 10/18 anonim ***** válasza:
9.:Szívesen!
2021. márc. 15. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!