Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Hol tároljam a befőttet panelban?

Hol tároljam a befőttet panelban?

Figyelt kérdés
Panelban lakok, így csak a lenti tároló jöhetne szóba, de nem vagyok biztos abban, hogy nem -e vonzanám be velük az egereket. Esetleg más alternatíva?

2021. aug. 18. 19:45
 1/6 anonim ***** válasza:
61%
Vegyél csak 1-1 üveggel, ami kell
2021. aug. 18. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Egy konyhai szekrényben.
2021. aug. 18. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan mégis hogyan vonzaná be az egereket???? Javíts ki, ha tévedek, de a befőtt az konkrétan üvegben eltett, konzervált gyümölcs. Mókás lenne, ha egy egér megérezné az üvegen át a gyümölcs illatát....
2021. aug. 19. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
3-mas, ha meg is érzi, megnézném, hogy rágja át magát az üvegen. XD
2021. aug. 19. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Ne kotozkodjetek vele naaa 🙂

Szerintem konyhai szekrenyben. De ha a lenti taroloban akarod, az egerektol szerintem sem kell tartanod 😜

2021. aug. 19. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Az egereket nem vonzaná lent sem. De amúgy a konyhaszekrényben (én legalábbis alig fűtöm panelben a konyhát, ott jó helyük van), vagy az előszobai beépített szekrényben.
2021. aug. 21. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!