Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Hogyan szoktátok fogyasztani...

Hogyan szoktátok fogyasztani a káposztát?

Figyelt kérdés
Én időnként legyalulom káposztás tésztának, és közben be-be kapok egy-egy darabot nyersen is, elropogtatom, mint a nyuszika.

2021. szept. 24. 20:16
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
19%
Nem 100-as Editke, egészségére váljék. Van ennek 100 egyéb módja.
2021. szept. 24. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
fermentálva, ahogy van savanyúságnak, vagy megfőzöm székelykáposztának. nyersen szinte soha
2021. szept. 24. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
94%

Káposztás tésztához nem gyalulni kell, hanem reszelni.

Én nyersen:

Kaposztasalátának, vagy egyéb savanyúnak, pl. csalamádé,

A lilát, fehérrel keverve dinsztelt káposztának

A savanyítottat:

Székely, töltött, rakott, toros

2021. szept. 24. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
92%
Villával.
2021. szept. 24. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
90%
Bárhogy. Imádom.
2021. szept. 24. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
76%
Én is tolom nyuszikásban is🤣🤣🤣/jót nevettem,aranyos kérdés/.De a székely káposzta nagy kedvencem,vagy a rakott kel.
2021. szept. 24. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Általában hordós/savanyú és coleslaw.
2021. szept. 24. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Nincs abban semmi rendkívüli, sőt szerintem elég általános, ha sütés, főzés közben a nyersen is fogyasztható összetevőkből csipegetnek keveset, de ez még nem azt jelenti, hogy étkezéskor nyersen eszik...

Ismerek olyat, aki nyersen bekap néhány szem burgonyát, sárgarépa, karalábé, káposzta még a gyerekek kedvence is lehet, de ha az a kérdés, hogy nyersen, mindenféle kezelés (pl savanyítás, saláta öntet) nélkül kinél kerül étrendbe a káposzta, valószínűleg kevés lesz az igenek száma.

Ízletes, sokan bele kóstolnak nyersen is, a torzsája külön csemege lehet, de a tányérokba, asztalokra nem úgy kerül, mint a paradicsom, paprika, vagy a hagyma, amit sokszor valóban nyersen eszünk.

2021. szept. 25. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Azok közül, amik a föld felett nőnek, csak a sütőtököt nem szeretem nyersen, az összes többit eszem nyersen is, pl. két kiló zöldborsó nem elég a levesbe, mert mire megpucolom, addigra meg is ettem az egészet. Káposztás tésztához is egy nagy fej káposzta kell (két személyre főzök), mert a fele elfogy, mire lereszelem és elkezdeném főzni. .

Azok közül, amik a föld alatt nőnek, csak a sárgarépát és a tormát eszem nyersen is.

Szóval akkor én most nyuszikás vagyok...? 🤣

2021. szept. 25. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Épp a minap csináltam egy ipari adag paradicsomos káposztát kolbásszal, megettem két adagot ebédre, a többi ment kiporciózva a fagyóba. A káposztás kaják nagyon jól fagyaszthatóak. A torzsáját megettem készítés közben, azt nagyon szeretem. Egyébként ez a csengőhangom :-D


https://www.youtube.com/watch?v=sc-BEZcFhxA

2021. szept. 25. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!