Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Milyen bajom lehet abból, ha...

Milyen bajom lehet abból, ha a tápiókagyöngyöt nem főztem meg eléggé tán?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy lehet italnak vagy pudingnak is elkészíteni, én pudingot akartam készíteni nyolcszoros mennyiségű vízzel kis áztatás után (most csak 5 perc, de van, aki 10-15-30 percet vagy egész éjjelt is ír), áztató vizet leöntve és még át is locsolva kicsit, de sürgősben és türelmetlenségemben nem főztem olyan sokat, mint írva volt, mert míg az volt írva mindenfelé, h forrás után minimumlángon még 15 perc és még annyit álljon, hagytam forrni és odaégett, úgyhogy kapargattam sokat, hiába is vettem le, de nem hagytam kihűlni - lehet így bajom...?


Ha netán nem főtt meg eléggé, mi bajom lehet belőle?


Haskihívás? Hasmenés/szorulás? Hajrá, emésztőrendszerem! :D



#tápióka #tápiókapuding
2021. okt. 13. 13:06
 1/5 anonim ***** válasza:
90%
Vannak bajok a fejedben...semmi bajod nem lesz
2021. okt. 13. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
88%
Milyen betegség az a "haskihívás"?
2021. okt. 13. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Haskihívás = kihívás a hasamnak és már meg is van a saját válaszom a saját kérdésemre: két adag lendületben jött ki belőlem váratlanul és meglepően, bokámig folyékonyan...


Csak hogy más is tudja + ezt most én is egy életre megjegyeztem...

2021. okt. 13. 17:35
 4/5 anonim ***** válasza:
88%
Kétlem
2021. okt. 13. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem hit kérdése, avagy azt hiszel, amit akarsz, vagy aki nem hiszi, járjon utána... Ha bátor vagy, próbáld ki... Persze nem feltétlenül egyforma a gyomrunk, kinek erősebb, kinek gyengébb, más a genetikánk, más az érzékenységünk is, de ilyet én nem is tudom, hogy éltem-e már át egyáltalán korábban, mint ma, nagyon gáz volt, ráadásul nem is otthon, de legalább találtam elég wc-papírt meg nedves törlőkendőt is és volt kinek szólnom, hogy hozzon nekem váltóruhát, ami összejött és jó is volt rám... Semmi sem magától értetődő... Igencsak kínos, pláne, hogy még gyerekkel is voltam, bár ő meg tán megértette, hogy nem csak a csecsemő kistestvére lehet ilyen pelenkázandó... :S Elég kellemetlen helyzet
2021. okt. 13. 22:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!