Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Érdemes (lehet)-e a húslevesbe...

Érdemes (lehet)-e a húslevesbe káposztaleveleket tenni...javít-e rajta, vagy ront (nem mintha anélkül nem lenne fincsi (mi?)?

Figyelt kérdés
Csak azért tennék bele, hogy több zöldség legyen benne...mert hús lesz bőven, zöldség pedig nem olyan sok.....vagy inkább elmenjek boltba zöldségért (vidék, messze a bolt)..??
2022. máj. 3. 09:36
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem fogja elrontani
2022. máj. 3. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
76%
Ez csak attól függ, mennyire szeretitek a káposzta ízét, mi soha nem teszünk bele, egyrészt csak édesíti, másrészt meg nem túl aromás.
2022. máj. 3. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
63%

Nagyon elviszi az ízét... a káposztának nagyon jellegzetes íze van, nem illik a húsleveshez.


Szerintem a húsleves legyen húsleves! :)


Aztán külön még csinálhatsz káposztás zöldséglevest.

2022. máj. 3. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Én van hogy rakok bele egy kisebb darabot. Mi szeretjük
2022. máj. 3. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Egy jó nagy adag húslevesbe pici gerezd kelkáposztát szoktunk tenni a szokásos zöldségeken kívül. De tényleg nagyon keveset, mert az is elviszi az ízét....
2022. máj. 3. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm! Nagy baj nem történhet (szerintem), mert én a káposztát nagyon szeretem minden formában. Lehet, hogy nem is húsleves lesz a végeredmény, de szerintem csak jó lehet...Egy próbát minden esetre megér. Másokkal nem szúrok ki, mert egyszemélyes a háztartás (ffi 60+)
2022. máj. 3. 10:25
 7/16 A kérdező kommentje:
Ha mindenki úgy reagált volna, hogy ...eszembe ne jusson, akkor talán kihagyom ezt a próbálkozást, de a vélemények megoszlása alapján....'hadd szóljon!'
2022. máj. 3. 10:27
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Kelkáposztát mi régen szoktunk bele tenni egy keveset. Rendes káposztát nem. Ha kipróbáltad, majd meséld el, milyen lett! :)
2022. máj. 3. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Természetesen beszámolok az eredményről (márhogy nekem mennyire tetszett). Köszi még egyszer is!!
2022. máj. 3. 10:47
 10/16 anonim ***** válasza:
0%
Tegyél bele csillagánizst is. Nem viccelek, szakács mondta.
2022. máj. 3. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!