Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Kést hogyan kell élezni azon...

Kést hogyan kell élezni azon kívül, hogy párszor végighúzom az élezőn?

Figyelt kérdés
Kis tárcsás késélezőm van, erről véleményt nem kérek.
2022. máj. 21. 18:36
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Videóban nézd meg Youtube-n. Nem olyan egyszerű, mint amilyennek tűnik. Szerintem sokkal hasznosabb egy videó, mint ahogy itt megpróbálja valaki leírni. Persze lehet, hogy a kettő együtt fog segíteni, de én tennék egy kísérletet a helyedben.
2022. máj. 21. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm, körülnézek.
2022. máj. 21. 18:55
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha ez a v alakú éleződ van, ami mindig ugyanabba a szögbe kényszeríti a kést, sokkal több dolgot nem tudsz vele kezdeni. Élezésnél inkább a típus a meghatározó, külön módszerek vannak. Még talán annyi, hogy szerezz be egy "honing rod"-ot, magyarul talán élező rúd, pontosan nem tudom a nevét.
2022. máj. 21. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igen, olyan. Nincs vele gond, csak szeretném hatékonyan használni.
2022. máj. 21. 23:52
 5/5 anonim ***** válasza:
semmire nem jók ezek az élezők, szerezz egy gyémánt reszelőt! ne aggodj, ez nem ékszer, egyszerű ipari gyémánt! ha van gyárimunkás, vagy szerszámkészítő haverod, lop neked a munkahelyéről.
2022. máj. 22. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!