Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Melyik a finomabb, jobb, a...

Melyik a finomabb, jobb, a normál sütős kenyér vagy a kenyérsütőgépes?

Figyelt kérdés
Most, hogy szabadulnak az árak szeretnék valami otthoni lehetőséget de nagyon kezdő vagyok. Gondolkozom, hogy kenyérgép vagy sima sütő de persze azt kézzel kell csinálni. Egyáltalán ilyen áramdíjak mellett olcsóbb lenne? És finom az a kocka héjnélküli kenyér, nekem a kedvenc részem a ropogós héja.
2022. szept. 6. 15:23
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
61%
Kinek mi. De ugye nem gondolod komolyan, hogy olcsóbban kijonnel?
2022. szept. 6. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Igen az áramárak gondolkodóba ejtettek. Gondolom aki szokott sütni már kiszámolta elárulja ha azért még így is olcsóbban kijön.
2022. szept. 6. 15:34
 3/16 anonim ***** válasza:
77%

Pártíz forint sincs egy kenyér áramára


Ha van dagasztógéped akkor sima sztőben (sok sok gyakrolattal) nagyon jó kenyeret lehet sütni


Ha se időd se kedved kísérletezni vsgy nincs dagasztógéped akkor kenyérsütő.


A sutoben sult kenyerbe azert boven kell idot fektetni

2022. szept. 6. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
78%
NAgyságrendekkel finomabb a normál sütőben sütött kenyér, mint a kocka.
2022. szept. 6. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
64%

3: ez sem feltétlen igaz, hogy sok idő kell hozzá... A várakozás /kelés alatt nem kell vele semmit csinálni...


[link]

2022. szept. 6. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Van robotgépem aminek van dagasztókarja, az teljesen kizárt hogy én dagasztanám. Ha az megdagasztja és megpihent onnan már csak irány a sütő ugye?
2022. szept. 6. 16:02
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

#6

Dagasztás, pihentetés, óvatosan formázás, még pihentetés és sütés


Nem mindegy ugye az összetevők aránya és a pihentetések ideje, no meg a sütés hőfoka. Ehhez kell a tapasztalat.



De roviden igen

2022. szept. 6. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
5. Ez jól hangzik az ilyen való nekem szerintem. Na persze szeretnék igazi kovászosat az a kedvencem de azt nyilván itthon teljesen kizárom.
2022. szept. 6. 16:06
 9/16 A kérdező kommentje:
6. Ez se hangzik bonyolultnak ha a formázás nem jelent nyújtófázást hanem csak nyomkodást.
2022. szept. 6. 16:07
 10/16 anonim ***** válasza:
84%
Finomabb is és sokkal olcsóbb is.
2022. szept. 6. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!