Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Hogyan csinálják melegszendvic...

Hogyan csinálják melegszendvics húslevesből megmaradt hússal?

Figyelt kérdés

Húslevesből megmaradt egy csészényi viszonylag száraz melle húsa, csirke. Tegnapelőtt, hűtőben volt.

Összenyomós melegszendvics sütőben süthető melegszendvicsbe szeretném rakni. Mivel keverjem össze? Hogy finom legyen ne túl száraz.



#Megszendvics
2022. nov. 4. 19:59
 1/9 A kérdező kommentje:
*melegszedndvicset
2022. nov. 4. 20:00
 2/9 anonim válasza:
63%
Szerintem szeld le jó vékonyan ahogy tudod, és ilyen szinhúshoz esetleg valami vajkrémet ajánlok, vagy májkrémet, rá reszelt sajtot.
2022. nov. 4. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
88%
Barbecue? Én azt nagyon szeretem.
2022. nov. 4. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Itthon tejszín van, tejföl, hagyma, mustár, vaj, só, bors, sajt, tojás. Fűszereket nem tartok.
2022. nov. 4. 20:41
 5/9 anonim ***** válasza:
75%
tejföl, tejszín hiába, a hőtől kifolyik összevissza. esetleg vékonyan kend meg tejföllel, tegyél mindkét oldalra sajtot és közé a csirkét
2022. nov. 4. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
80%

Azért kezdhetted volna ezzel is, úgy egyszerűbb lett volna válaszolni...


Összenyomósban a tejföl nekem nem igazán működik. Tejszín szintén nem.


Ebből nagyon nem tudom elképzelni, hogy süthető cuccot tudsz kotyvasztani. Mert ha lenne mondjuk ketchup, vagy sűrített paradicsom, abból lehetne valami pizza szósz-szerűséget csinálni, de abba is kellene fűszer.


Őszinte leszek, ez szerintem veszett ügy így.

2022. nov. 4. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Vaj, kevés tejfel, mustár, meg főtt tojás aprítógépben összedolgozva, só, bors ízlés szerint. Ebbe belekevered az apróra vágott húst meg a reszelt sajtot, és mehet a 2 kenyér közé melegszendvicsnek. Hagyma is mehet az aprítós részbe, ha szereted.


(Miért nem tartasz fűszereket?)

2022. nov. 4. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Ez az utolsó jól hangzik. Nem főzök soha, a húst kaptam.
2022. nov. 4. 20:53
 9/9 anonim ***** válasza:
66%
Magas hőmérsékleten lepirítod a húst, kicsit összesütöd mustárral és borssal, utána működik sülthús/felvágottként.
2022. nov. 4. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!