Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Mire jó a kenyérsütő gép,...

Mire jó a kenyérsütő gép, hogy működik?

Figyelt kérdés
Tudom, megnézhetném a googli ban!de én személyes tapasztalatokra lennék kiváncsi.célirányosan.:egy személyes háztartás,kevés kenyeret fogyasztok,zsemlét lehet benne készíteni? napi 4db az adagom.ha este elkészítem, másnap frissnek érzékelhető? esetleg konkrét tipust tudtok ajánlani?

2022. nov. 23. 21:15
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Kenyeret tudsz vele készíteni, a zsemléhez csak megdagasztani tudod vele a tésztát.
2022. nov. 23. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Süteményt, kalácsot is süthetsz vele. Dagasztásra, kelesztésre is jó.
2022. nov. 23. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Kenyérsütésre jó, ahogy a neve is sugallja. Beleöntöd a hozzávalókat, onnantól intéz mindent - dagaszt, keleszt, süt.

Ha zsemlét akarsz akkor a kelesztés után ki kell venni, megformázni és sütőben megsütni.

Figyelj a mennyiségre, kötött hogy milyen súlyú kenyeret tud csinálni, nekünk pl olyan van ami 500g - 750g - 1000g súlyú kenyeret tud csinálni. A legtöbb nagy kenyereket tud.

2022. nov. 24. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
A lényeget már leírták. Egy személyre elég egy kisebb kapacitású gép is. Amilyen kenyeret én sütök benne, az napokon át friss marad, nem szárad úgy, mint a bolti kenyerek többsége. Frissen jó ropogós, kihűlve már puha a héja.
2022. nov. 24. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

#4

Hú ezt én is imádom benne, 3-4 nap után is simán ehető állagú. :)

Mi nem olyan régen vettük, csak azt bánom hogy nem korábban ruháztunk be rá.

#3 voltam

2022. nov. 24. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
#4 tudsz írni konkrét típust? egy személyre kéne,4db zsemlének megfelelő mennyiség.
2022. nov. 24. 20:05
 7/7 anonim ***** válasza:

Csak a dagasztást és a kelesztést spórolod meg, amit magad is meg tudsz csinálni könnyen -válaszd ki:


[link]

2022. nov. 24. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!