Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Mi az az étel ami a te agyad...

Mi az az étel ami a te agyad szüleménye, te alkottad meg/gondoltad újra és isteni lett az eredmény? Miket tartalmaz, hogy készíted el? :)

Figyelt kérdés

2022. nov. 28. 00:35
1 2
 1/18 anonim válasza:
85%

Konkrét étel nincs, amit én találtam ki, de alapul vettem egy létező ételt, és annyira átformáltam, hogy köze sincs az eredetihez, max 1 összetevője.


Az ilyen is ér?

2022. nov. 28. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Persze, mindenképpen! :)
2022. nov. 28. 01:02
 3/18 anonim ***** válasza:
93%

Nálunk egy családi hagyomány van, biztos vagyok benne, hogy eredetileg nem így készült, a lengyel apai nagymamám receptje, amit mindenki formált.

Egy krumpli leves, ahogy nem hiszem, hogy ettétek. Összekockázott krumpli, felrakva fele tej, fele vízzel, 2-3 gerezd fokhagymával, sok összevágott kaporral, amikor majdnem puha berántani pirospaprikás rántással, ne úgy, hogy megálljon benne a kanál, csak visszafogottan, és belefőzni karikázott virslit, tálalni jó adag tejföllel. Laktató egytálételnek is.

2022. nov. 28. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
91%
Rakott ananászos bolognai tészta. Ezt koleszos koromban találtam ki. Akinek bejön a hawai pizza ízvilága, annak szerintem ízleni fog.
2022. nov. 28. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
56%

Fekete erdei Sonkás 3 sajtos pizza .

Lányomal csak kreatív pizzának neveztük el.

2022. nov. 28. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
86%
A sajtos pizzára sonkát tenni annyira nem kreatív, inkább átlagos.
2022. nov. 28. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
94%
Szinte csak ilyen van, mert általában csak az adott ételhez való hozzávalókat olvasom el a egy receptben, az elkészítési módot nem.
2022. nov. 28. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
95%

Nem nagy alkotások..De spagetti darált dióval megszórva.Nem láttam még olyant,hogy más így enné.

Dödölle különféle főzelékekkel és pörkölttel;tökfőzelékkel,lencsefőzelékkel,finomfőzelékkel..stb.

2022. nov. 28. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
94%
Pizzatésztából szoktam négyszög alakú kis darabokat vágni, a széleit felpöndörítem, hogy ilyen kis edény-szerű akármi legyen, és ebbe mehet minden, amit az ember épp szeretne összesütni, pl.: pizzakrém, sonka, tojás, parmezán, vagy tejföl/sajtkrém, pulykasonka, hagyma, sajt, vagy pizzakrém, gomba, mozzarella... szóval ilyen pizza vagy kenyérlángos szerű cucc. A lényeg, hogy ilyen kis "hajók" megtöltve bármivel, majd megsütve a sütőben.
2022. nov. 28. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 NTBS ***** válasza:
100%
Krumpli, hús tepsibe egyedi fűszerezéssel.
2022. nov. 28. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!