Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Bodzaszörp néhány élősködő.. baj?

Bodzaszörp néhány élősködő.. baj?

Figyelt kérdés

Lehet ez egy buta kérdés. A bodza amit szedtem kicsit tetves volt pár helyen, nyilván a virágokat nem arról a részről szedtem... viszont beáztattam a vízbe és a tetejére felúszott kevéske kis bogár. Na most ez kuka vagy kiszedem őket, elkészítem a szörpöt?

Köszönöm a válaszokat. (Nem, nem tudok mostanság újra bodzavirághoz jutni és újrakezdeni)



#bodza #bodzaszörp #Bodzatetű
2023. máj. 21. 13:30
 1/5 anonim ***** válasza:
90%
Hát a bogár kuka persze, vagy mit akartál kidobni? Mindig kerül bele bogár, van hogy szűrés után is látok de nem halsz bele.
2023. máj. 21. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen csak a bogarat szedném ki... reméltem nem okoz gondot, meg hát a természet az természet :) csak kellett egy kis megnyugtatás. Köszönöm
2023. máj. 21. 13:37
 3/5 harebell ***** válasza:
78%
Leszeded a bogarakat, tetveket a tetejéről, a szörp attól még jó lesz :)
2023. máj. 21. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
74%

Vagy a bogarasat ne is szedd le.

Megmosni nem jó mert elmegy a bodza intenzitása.

2023. máj. 21. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az így az autentikus, bogár nélkül eleve gyanús! Mint ha a mustra nem menne a muslica. Fel se tudnám dolgozni a látványt! :D
2023. máj. 23. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!