Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » A fagyasztott kínai zöldség...

A fagyasztott kínai zöldség salátát hogyan tudnám felhasználni? Az apróra vágott zölsdég salátát mihez használjam fel?

Figyelt kérdés
Tartalmaz: répát, póréhagymát, gombát, bambuszrügyet, piros paprikát és még más zöldséget? Most vettem ki a fagyasztóból, és ahogy kiengedett, olyan "furcsa " illata van. /szerintem büdös/ Ennek ilyennek kell lennie? Hogyan készíthetem el? Meg kell főzni, párolni, vagy pirítani? Kell füszerezni? Milyen étellel kombinálhatom?
2010. okt. 16. 12:44
 1/1 anonim válasza:
Süss nagyon apró kockákra vágott csirkemellett (más sovány hús, így sertés, vagy sovány marhahús is jó, ízlés szerint) kevés olajban. Mikor kihűlt, kevés mézzel ecseteld meg. Majd wokban keverd össze a húst a salátával és nagyon röviden (max.4-5 perc) alapos forgatással pirítsd át. Nagyon jót tesz, ha mindezt extraszűz eredeti olíva olajjal csinálod. Nagyon meg lehet bolondítani az így kapott húsos salátát, ha azt fokhagymás pirítós kenyér darabkákkal és kevés, pl. ezersziget salátaöntettel fűszerezed.
2010. okt. 24. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!