Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Mit készítsek anyák napjára...

Mit készítsek anyák napjára reggelire?

Figyelt kérdés
12 éves vagyok.Sajnos a sütőt nem tudom begyújtani és a gázt sem!Mit készíthetnék reggelire anyukámnak???Valami hidegre gondoltam!!!Vagy valami gyümölcs legyen???
2011. ápr. 30. 16:52
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Készíts gyümölcs salátát, vagy valamilyen gyümölcsös turmix italt.
2011. ápr. 30. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
100%
Vagy a kedvencét! Szendvicseket, kis falatkákat, stb. :)
2011. ápr. 30. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Jók az ötletek!

Esetleg lehet még, hogy csak annyit csinálsz: szépen megteríted az asztalt a reggelihez, feldíszíted amikorra édesanyád felébred. A kávéfőzőbe bekészíted neki a kávét. Majd ő lefőzi.

Ha úgy látod, hogy a mamád esetleg virsli, vagy valami hasonló reggelire vásárolt, akkor egy megfelelő nagyságú lábast (fazekat) előkészítesz vízzel (ha sütni szoktátok akkor zsírral, olajjal). Tehát mindent előkészítel, hogy őneki ezeket már ne kelljen.

Biztosan ennek is nagyon örülni fog!

2011. ápr. 30. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!