Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » MI annak a zöldséges lecsónak...

MI annak a zöldséges lecsónak a receptje, amit a svédasztalos reggelinél lehet találni a szállodákban?

Figyelt kérdés

Anyukám nagyon szereti, de én nem szeretem és ezért sosem kóstoltam, de most szeretném neki születésnapjára megcsinálni és azt sem tudom, hogyan fogjak hozzá... Ha valaki csak azt tudná megmondani, hogy pontosan milyen zöldségek vannak benne, már az is nagy segítség lenne... :)

Előre is köszönöm!


2011. máj. 17. 18:48
 1/5 anonim ***** válasza:

majdnem minden héten szállodában alszon 1-2 napot, mindíg máshol,de soha nem adnak zöldséges lecsót reggelire.

Nem salátára gondolsz?

2011. máj. 17. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
nem, ez tényleg ilyen lecsószerű cucc cukkinival meg hasonlókkal, csak a pontos hozzávalókat nem tudom... :/
2011. máj. 17. 18:54
 3/5 anonim ***** válasza:

ratatoille?

De azt nem adják reggelire...

2011. máj. 17. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hát pedig, ez elég hasonló ahogy most megnéztem, és ő mindig ilyet eszik reggelire, úgyhogy lehet, hogy megpróbálom... Köszönöm :)
2011. máj. 17. 19:04
 5/5 anonim ***** válasza:
muszaka? de az sem reggelire való
2011. máj. 17. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!