Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » SOS:Kovászos uborka ilyen...

SOS:Kovászos uborka ilyen időben? Kaptam 2 kiló szép kovászolni való uborkát. El merjem tenni ilyen hidegben. Mi lesz vele, ha nem fog sütni a nap, vagy megérik ittbent is? Vagy kibírja még az uborka pár napig a spájzban, míg kisüt a nap?

Figyelt kérdés
2011. júl. 25. 06:38
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ne tartogasd a spájzban, mert összetöpped, és akkor már nem olyan jó.Nyugodtan kovászold be. Tartsd a konyhában.Letakarod egy kistányérral, hogy ne bűzölögjön.Legutóbbi hidegfrontkor épp így jártam és jó lett.
2011. júl. 25. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszi a gyors választ, én is attól tartottam, hogy ,ha tartogatom még napokig szivacsos lesz. ki tudja mikor szedték le, bár most még frissnek néz ki.

akkor, nincs más hátra, mint előre, nekiállok:))

mégegyszer köszi:)

2011. júl. 25. 07:18
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én soha nem teszem ki napra, mindig a konyhában van. Nyugodtan csináld meg.
2011. júl. 25. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

Nyugodtan megcsinálhatod, csak több napig érik.

Egy ismerősöm ilyenkor a tűzhely közelébe teszi, és onnan meleget kap az üveg!

2011. júl. 25. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
köszönöm, már üvegbe van:)) majd kiderül, vagy még jobban beborul...:)))
2011. júl. 25. 12:03
 6/7 anonim válasza:
Hogy sikerült az ubi?
2011. júl. 28. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

köszi a kérdésed, tegnap raktam át kisüvegekbe, tényleg megérett ittbent is és finom lett. egyszer próbáltam kivinni, amikor kisütött a nap, de 10 perc múlva esni kezdett...:))

jó, hogy biztattatok, hogy így is lehet.

szép hétvégét mindenkinek:)

üdv.

2011. júl. 30. 06:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!