Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » A Knorr vagy a Maggi gyorskész...

Pro Patria kérdése:

A Knorr vagy a Maggi gyorskész zacskós csirkepaprikás-e a jobb minőségű? (Tudom, a házi a legjobb, de a fenti kettő közül melyik? )

Figyelt kérdés
2011. aug. 10. 10:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
28%
mindkettő ugyanolyan szar..az anyósom állandóan ezekkel a vackokkal főz, már a szagától hányingerem van...nem mellesleg kb 5 perc hagymakockázást és pirítást spórolsz meg vele, semmi mást
2011. aug. 10. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
én inkább a knorr-ra szavazok. Mindkettővel az a baj, hogy jó az ilatuk, és az ízük utána kiábrándító. :)
2011. aug. 10. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
És miért a knorr?
2011. aug. 10. 11:11
 4/12 anonim ***** válasza:
31%

Mind a kettö tele van vegyszerekkel, a húst meg úgyis meg kell venni hozzá, semmi értelme ilyet használni.

Ugyanannyi munka meg idö, ha rendesen megfözöd, jobb is, meg egészségesebb is.


Az, hogy ki melyiket tartja jobbnak, csak attól függ, hogy milyet szokott venni, mert az benne lévö adalékok egy része függöséget okoz.

2011. aug. 10. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Épp az lenne a kérdés, hogy melyikben van kevesebb adalékanyag.
2011. aug. 10. 11:30
 6/12 anonim ***** válasza:

Mindegyikben ugyanannyi adalék, műanyag és állományjavító van. Meg térfogatnövelő, ami a te térfogatodat is jobban növeli, mint valami normális kaja.

Extrém esetben, ha 1-2-szer megeszed (pl. nyaralás alatt, ha csak egy rezsód van, bár én inkább lángost ennék), nem lesz bajod egyiktől sem. Mi koleszben vészmegoldásnak alkalmaztuk nagy ritkán, és szerintem a maggi volt jobb.

De rendszeresen nem ajánlott enni egyiket sem.

Vegyél mindegyikből 1-1-et, aztán eldöntöd, melyik ehető.

2011. aug. 10. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Én a Maggis termékeket sokkal jobban szeretem,mert jobban ízlenek,s férjem viszont a Knorrosokat.Ez szerintem teljesen ízlés kérdése.
2011. aug. 10. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 kittip válasza:
Mindenből jobb a Knorr mint a Maggi!!! Mondjuk ízlés kérdése...
2011. aug. 13. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
De minőségileg, vagy ízben jobb?
2011. aug. 13. 18:56
 10/12 anonim válasza:
92%

Én mindenben a Maggit részesítem előnyben, nekem jobban ízlenek, bár régebben relevánsabb volt az ízbeni eltérés, manapság annyira nem.


Egyébként abban igazuk van az előttem szólóknak, hogy ilyen kaja ALAPOT ne vegyél, főleg paprikás csirkéhez ne (spagettihez még ok, mert azt az ízt nehezebb összehozni). A húsnak úgyis meg kell főnie, tésztát úgyis kell főzni hozzá.... Pucolj meg inkább 2 fej vöröshagymát, és állj neki a rendesnek, ne tömd a családodat feleslegesen adalékanyagokkal.


Ha a csak víz hozzáadásával készre főzhető egytálételre gondolsz, arra már igaz, hogy gyorsabb, mint az igazi paprikás csirke. Annyira nem finom mondjuk, mint amennyire csorog az ember nyála a jó illatoktól, de étvágyelvevésre jó.


Ha már ilyen készkaja, akkor inkább Smack. Keress olyat a boltban, én azt szeretem nagyon, főleg a sajtos tésztát.

2011. aug. 14. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!