Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Túrót átpasszírozás helyett,...

Túrót átpasszírozás helyett, le lehet turmixolni?

Figyelt kérdés

Vagy min kell áttörni? Túró tortát sütök holnap anyukámnak. :)


18/L



2012. márc. 21. 21:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Én villával szoktam elnyomkodni, majd a hozzávalókkal kanállal jól elkeverem, mindig nagyon finom a túrótortám. Amikor átturmixoltam nem ízlett a családnak, azt mondták, hogy nincs túróíze. :-)
2012. márc. 22. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én is próbáltam egyszer neki esni botmixerrel, valóban eltűnt a túró íz.

Villával szoktam én is szét nyomkodni, én viszont utána ha benne a többi hozzávaló akkor robotgéppel szoktam eldolgozni.De kanállal, fakanállal is jó, de ha maradsz a villánál az is tökéletes.

2012. márc. 22. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Krumplinyomón szoktam áttörni, tejföllel vagy tojással, attól függ, hogy mi kell bele.
2012. márc. 22. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Sikerült elég jó minőségű túrót vennem. Finom lett a torta, lilára csináltam a piskótát, felvágva jól néz ki, de egyben szörnyen ronda volt... :) :D Ronda de finom :)
2012. márc. 22. 18:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!