Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Céklasalátába friss cékla...

Céklasalátába friss cékla helyett jó a egész, csomagolt, bolti cékla is?

Figyelt kérdés
2012. máj. 1. 22:56
 1/10 anonim ***** válasza:
54%
Ha nyers, és rajta van a héja, igen.
2012. máj. 2. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
53%

Az elsönek nem felttlen van igaza, ha neg van fözve, és vakomcsomagolva, akkor abból is lehet céklasalátát késziteni.

Minek kellene nyersnek és hejasnak lennie? Akkor mi értleme lenne elöre csomagoltan árulni?

2012. máj. 2. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Szerintem finomabb, ha frissen van főzve.Én legalább is jobban szeretem.
2012. máj. 2. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Csak az a baj h sehol nem jutok frisshez. Most jártam körbe a boltokat meg a vásárcsarnokot és sehol nincs. Még csak aegészben csomagolt sincs uh kénytelen voltam szeleteltet venni és majd megoldom h hogy csináljam meg.
2012. máj. 2. 09:30
 5/10 A kérdező kommentje:
Azért mindenkinek köszönöm a választ
2012. máj. 2. 09:30
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk a piacon rengeteg van, bármelyik zöldség árusnál. Én mindig ott veszem, utána megfőzöm, összevágom, majd megy rá a saláta lé, és kész. Imádom.
2012. máj. 2. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Olyan nincs, hogy friss, mert a cékla csak tavaly őszi lehet. nálunk is lehet kapni minden marketben, minden zöldségesnél, minden piacon. 200 alatt van kilója.

én megfőzök másfél kilót,, recés késsel szeletelem (szép mintája lesz) majd ecetes-sós-cukros lében egy kis köménnyel teszem el a hűtőbe. nem is értem, hogy nem kapsz sehol.

2012. máj. 2. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Kisváros :S
2012. máj. 2. 13:08
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Kisvárosban élek Én is, de tényleg mindenhol van. Piac, Penny, Lidl, Spar, az összes zöldségesnél. Pedig nálunk is szinte mindent úgy kell vadászni. Pld: medvehagymát már évek óta vették a rokonaim másik városban, nálunk még mindig csak rendelésre hozzák, ha hoznak..
2012. máj. 2. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Hát ezek szerint mi még jól el is vagyunk maradva XD Még a boltba sem találtam egészben csomagoltat nem hogy frisset XD És mondom még a vásárcsarnokban sem. Piacon lehet h lenne de az szombat, nekem meg tegnapra kelett. Nem baj így is finom lett a sali. Köszönöm a válaszokat
2012. máj. 3. 07:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!