Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Milyen üzletekben lehet kapni...

Milyen üzletekben lehet kapni üres, kis térfogatú szórófejes palackot?

Figyelt kérdés

Olajspray-t szeretnék készíteni, ezért fontos, hogy üres legyen, mivel nem akarom az olajat olyan flakonba beletölteni, amiben korábban tisztítószer vagy kozmetikai szer volt.

Bármilyen ötletet szívesen várok, sőt ha Szegeden lévő boltot mondanátok, annak kifejezetten örülnék.


2012. dec. 3. 15:37
 1/6 Robi.88. ***** válasza:
Sztem barkács áruházakban nézz korul, talán a kertészeti osztályon, ott szoktak ures szorofejes flakonokat arulni!
2012. dec. 3. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Most van a Lidl-ben.


[link]

2012. dec. 3. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Müanyagbolt? Kinai? Praktiker?

En is sokat kerestem, egy 100 FT-oshoz hasonlo, "kütyüket" arulo boltban talaltam. Most a tescoban is vannak kis rekeszekben, mint tesztaszürö, meritökanal, iranytü (ami nem pontos) es hasonlok.

2012. dec. 3. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ja, en nem a Lidl-esre, hanem nem atlatszo, müanyagra gondoltam. Masszirozasra hasznalom.

3.

2012. dec. 3. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, jó tippeket adtatok!


Olajspray-t tudom, hogy lehet venni hipermarketekben, de én sokallom érte ezt a pénzt. 200-300 Ft-ért szerintem lehet kapni műanyag pumpás flakont, a beletöltött 1-2 dl olaj meg szinte nem is pénz, ezért nem szeretnék 2000 Ft-ot kiadni érte.

2012. dec. 3. 16:07
 6/6 anonim ***** válasza:
Kreativ-hobbyboltokban is vannak ilyen kis flakonok szórófejjel festékekhez szokták keresni.
2012. dec. 3. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!