Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Hogy kell csinálni a klassziku...

Hogy kell csinálni a klasszikus citromos teát?

Figyelt kérdés
Itt arra gondolok, amit az óvodában kapunk,vagy a karácsonyi vásáron vesszük....hogy mi az igazán finom citromos tea titka. Örülnék ha valaki, aki tud ilyen, leírná hogy pontosan hány ek. cukor és mennyi citromlé (vagy egyéb hv.) :D szoktam teát, és finom...nem arról van szó. csak tudni akarom a titkot:)
2012. dec. 27. 15:54
 1/7 anonim ***** válasza:
En egyszeruen a teafüvet beleteszem a forró vizbe, citromkarikákkal együtt, hát cukor az izléstõl függ, mert én kevés cukorral iszom. Hagyom állni egy kicsit és utána fogyasztás elõtt nyomok bele citromlevet.
2012. dec. 27. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 mustafa33 ***** válasza:
Az attól is füg, mikor jártál óvodába és milyen volt a tea választék akkor, meg éppen akkor miből csinálták a citromot ☺.
2012. dec. 28. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
10 éve...és isteni fonom voooolt! :)
2012. dec. 30. 21:10
 4/7 mustafa33 ***** válasza:
BÚÉK!
2012. dec. 31. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom aktuális e még a kérdésed. Nekem anyósom iskolában szakács, és náluk odahaza a tea is nagyüzemi ízű! :) Ő egy másfél literes kancsóba 2 szedőkanál cukrot és egy bő szedőkanál citromlevet tesz. A teafű szinte mindegy milyen ízesítésű mert a tea íze mindig ugyanolyan! :)
2013. jan. 22. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Buék :) A szedőkanál egy merőkanál? Vagy kisebb esetleg?
2013. febr. 19. 15:11
 7/7 mustafa33 ***** válasza:
=
2013. febr. 19. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!