Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Nálatok van a boltban nyilváno...

Nálatok van a boltban nyilvánosan használható kenyérszeletelőgép?

Figyelt kérdés
Váci úti Tescóban van ilyen, tegnap végre ki mertem próbálni. Vajon tart otthon valaki ilyent? Végülis eléggé praktikus...

2013. febr. 1. 11:52
 1/8 anonim ***** válasza:
Nincs kisboltban sem és nagy bevásároló központban sem. Ha valaki szeleteltet akar venni, akkor vagy leszeletelik neki vagy csomagolt szeletelt kenyeret vehet, bolttól függően. Otthon sincs ilyen gépem, felesleges, annyi kenyeret nem eszünk, hogy megérje beruházni rá.
2013. febr. 1. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
nincs.
2013. febr. 1. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Boltban nincs ilyen, de otthon tartunk és nagyon jó gép, hasznos dolognak tartom. Már legalább 10-20-éves de olyan mint az új.

A nyilvános kenyérszeletelő gépet nem tartom jó ötletnek. Ha valaki szeleteltet akar akkor az vegyen olyat vagy vágassa fel az eladóval. Vagy otthon késsel szépen megoldja a kenyér szeletelést. :) :D

2013. febr. 1. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nálunk is van a tescoban, én is szoktam használni. szerintem praktikus, mert a magam által kiválasztott friss kenyeret szeletelem fel.

itthon nincs szeletelőm, így nekem ez jól jön.

az előre csomagolt szeleteltben mindig csalódtam...

2013. febr. 1. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
24%
Szerintem is veszélyes dolog kirakni úgy, hogy bárki használhassa, figyelmetlen embereknél könnyen lehet belőle baleset, akkor pedig az az üzlet problémája is lesz, nemcsak a balesetet szenvedetté.
2013. febr. 1. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

100 szálékos biztoságos, zárt redszerű berendezés. kizárt dolog a baleset. ennyire a tesco sem hülye, hogy kockáztatna bármit is vele.

Aki nem ismeri, nyilván nem is tudja véleményezni.

2013. febr. 1. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Képzeld ismerem, azért hogy nem pesten élek, még a kenyérszelető hozzánk is eljutott.

Amikor még az ártalmatlan kávé, mák és dió darálók ki voltak rakva közhasználatra, még azokkal is fordultak elő véletlen balesetek, pedig azok már valóban teljesen zárt rendszerrel működtek.

Persze az is biztos, hogy ezekből a kenyérszeletelőkből is vannak különböző tipusok, te az egyik fajtát látod, én a másik fajtát. Így még az is előfordulhat, hogy én sem vagyok hülye.

2013. febr. 1. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Igen van a Tescoban! (Komárom)
2013. febr. 15. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!