Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Sertés agyvelőt lehet-e...

Sertés agyvelőt lehet-e fagyasztani, és ha igen meg kell-e abálni előtte. és le kell-e húzni a hártyáját?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 15. 09:34
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
brrrr ... bocs, de még a kérdéstől is konkrétan rosszul lettem :(
2013. ápr. 15. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
még jó,hogy nem reggeliztem...
2013. ápr. 15. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Velőt lehet fagyasztani : Lehártyázod ,megmosod és mehet a fagyasztóba: Elötte nem szoktam megabálni ,mert nem tudom ,hogy milesz belőle majd ha kiveszem ..
2013. ápr. 15. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
De úgy nem lehet lehártyázni,amíg nem abálom meg.Vagy mégis?
2013. ápr. 15. 11:07
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
hIdeg vizet folyass rá és letudod hártyázni: Nem kell megabálni ::
2013. ápr. 15. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2013. ápr. 15. 11:36
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Igen, folyó víz alatt is lejön róla a hártya, de pár percre forró vízbe dobva még könnyebben kezelhető, legalábbis , ami a panírozást illeti. lecsöpögtetve szoktam bepanírozni, és fémtálcán egymás mellé téve, (ne érjenek össze ) lefagyasztani. kőkeményen már lehet kisebb tálcára szorosan pakolni, vagy zacskózni.

ha nem rántva akarod majd, akkor lehártyázva kissé összevagdalva, egy tálkában is fagyasztható.

2013. ápr. 15. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nem kell előtte abálni. A hártyáját le kell húzni.

Ez a művelet fagyasztás előtt és fagyasztás után is elvégezhető.

Tehát tisztítatlanul is lefagyaszthatod majd utána is hártyázhatod vagy azt csinálsz vele amit akarsz.

2013. ápr. 15. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 amigdala42 válasza:
100%
1/8 as 2/8 as. Minek irkálsz ide ha nem tudod a választ? 😠 A véleményed senkit nem érdekel. Bunkó egy beirás.
2021. jún. 12. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!