Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Budapesten hamburgert hol...

Budapesten hamburgert hol lehet kapni a legkedvezőbb áron?

Figyelt kérdés
Szerintem 600 forint kicsit sok egy hamburgerért. Nem tudtok valami jó helyet a fővárosban ahol ennél sokkal olcsóbban is lehet kapni?
2010. jan. 11. 23:27
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sehol :) Mekis, börgerkinges lapiburgereken kívül szerintem nem igazán van occsóbb, ami jó is. Kár, hogy már nem lakunk fent, most szólnék anyámnak, hogy csináljon neked 5 kilót 150 forint/db-ért, esküszöm sokkal finomabb, egészségesebb, és laktatóbb lenne, valamint még mi is jól járnánk veled :)
2010. jan. 12. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hát tényleg kár :( De én is inkább csinálok saját magam. Itt rettenetes drága és rossz mindenhol.
2010. jan. 12. 00:28
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
én mindig magamnak csinálom,két titka van az egyik ha találsz megfelelő puffancsot [link] ilyenben az igazi :)a másik mindig teszek bele egy kis édeskáposztát hihetetlenül feldobja!A többi hozzávaló sima mezei termék a hús vagy lidls vagy tecsós melyiket akciózzák éppen :) 29\F
2010. jan. 12. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Rosszabb kinézetű aluljárós helyeken a hambi olyan 200-500 ft közt van, mondjuk némelyikhez elég sok bátorság kell:) Na meg az ízük teljesen más mint a mekis-börgeresé (pl. savanyúsággal, káposztával általában jól metömik mert occsó:P), de nekem ízlik. Jah meg gyakran paprikás a húspogácsa :O
2010. jan. 12. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én mindig itthon csinálok ha van időm,a húst magadnak keverd mert egy mirelit se jó,a pufizsömlét pékségekben szokták rendelésre csinálni.Meg csalamádé sali stb,nem komplikált kaja,a hús meg csak só,bors (vagy ki mit szeret)
2010. jan. 13. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!