Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Kapható széles lyukú műanyag...

Kapható széles lyukú műanyag tölcsér. (Forró) befőttek üvegbe töltéséhez alkalmas lehet?

Figyelt kérdés
Szerintem tipikusan ahhoz veszik (én is ahhoz vettem).
2015. szept. 11. 13:32
 1/5 zolidobos ***** válasza:
Igen! Nekünk olyan van aminek akkora a kifolyója, mint egy porszívócső...
2015. szept. 11. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Na de nem old-e ki a forró befőtt a műanyagból valami szervezetre károsat?
2015. szept. 11. 22:36
 3/5 anonim ***** válasza:
Van műanyag, és szilikonos is. Már évek óta használjuk. Ha káros anyag kioldódna a hőtől, akkor nem forgalmaznák, mint befőző tölcsér.
2015. szept. 15. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
#3 -nak : Régebben én nagyon naiv voltam, de mostanában már inkább kétkedő vagyok (tapasztalati alapon). Műa. tölcsér ügyben sem vagyok biztos abban, hogy a világ ilyen egyszerűen működik (mint ahogy írod).... (köszi a válaszokat!!)
2015. szept. 15. 09:33
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha ennyire kétkedő vagy, akkor lehet kapni rozsdamentes befőzőtölcsért, sőt meskán láttam már agyagból készült mázas befőzőtölcsért.


[link]


Nekem ilyen van pár száz forint volt most is a sparban.

2015. szept. 15. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!