Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Mit főzzek amit egy kritikus...

Mit főzzek amit egy kritikus vendég is szívesen elfogyaszt?

Figyelt kérdés
Nagyon kritikus (férfi) vendégem jön. Azt már kitaláltam, hogy tiramisu lesz a desszert, de szeretnék levest vagy előételt és valami főételt. Olyan recept is érdekel amit már előző nap előkészíthetek.
2008. okt. 1. 08:44
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem olyan ételeket főzz, amit már többször elkészítettél, tudod , hogy jól szokott sikerülni, te, és a családod is szívesen fogyasztják. Ebbe nem tud belekötni, mert ha ti szeretitek, akkor nyilván nem lehet rossz. Maximum a vendég máshogy szereti, de ha negatívan megkritizálja, akkor haza lehet menni vacsorázni, vagy oda lehet állni a tűzhely mellé főzni.

Hú bocs, nem akartam durva lenni, de ez a kérdés nagyon érzékeny pontom, utálom mikor egy férfinak az evés a központi kérdése, és megkritizálja, az egyébként ( számomra, és a többség számára ) kifogástalan ételt.

Hogy konkrét receptet kapj, én a helyedben gomba , vagy valamilyen krémlevest készítenék, előétel pedig majonézes hal, vagy csirkesaláta lenne. Semmiképpen nem készítenék rongyrázós ételt.

2008. okt. 1. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
61%
Én hidegtálat készítenék. Francia salátát, póráhagyma salátát, kaszinótojást, sonka tekercset, fasirttal, töltött hússal. Valamint zúza levest, ami olyan mint a zúza pörkölt, csak van még benne comb, s kicsit hígabb. Ezeket előző nap mind ellehet készíteni, szépen mutatósan lehet tálalni, válogathat , s van egy laktató meleg leves is!
2008. okt. 1. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!