Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Hol vegyek kézi tejhabosítót?

Hol vegyek kézi tejhabosítót?

Figyelt kérdés

Láttam a Tchibo oldalán is, ami aránylag jól néz ki, ti honnan szerzitek be, illetve milyen típusút?

Megéri a drágább gázon forralós? Vagy jó az egyszerű kézi verzió is?



2017. jan. 3. 20:59
 1/7 anonim ***** válasza:
IKEA-ban vettem kemény 200 forintért. Nekem bevált, csak egy hibája van, nem lehet szétszedni, és elmosogatni külön a fejet. (Bár én megtettem, hogy motorral, elemmel, tokkal-vonóval egy laza mozdulattal bedobtam a mosogatóvízbe, de még azt is kibírta :D)
2017. jan. 3. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Gyakorlatilag bárhol kaphatsz, én már a Spar-ban is láttam, de megkockáztatom "100 forintos" boltban is találni fogsz.
2017. jan. 3. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Ebből nem jobb a minőségi?
2017. jan. 3. 22:01
 4/7 Noblesse Oblige ***** válasza:

Ez nekem olyan mint a kotyogós. Én a piacon vettem egy mindenestől 600 Ft-ért. 6 személyre főz kávét. 3 éve van meg.

A párom unokatesója valami márkásat vett, neki is flottul működik. Ő aztán a szememre vettette, hogy az enyém nem egy minőségibb darab. Mondom lehet, de a kávét ugyanúgy lefőzi, mint a drágább. És lefőztük mind a két készülékkel a kávét, és semmi különbség nem volt a kávé ízében, állagában...


A tejhabosító nem egy bonyolult szerkezet. Felesleges nagyon minőségit, márkásat venni, mert a cég nevét fizeted meg, nem a termék hasznosságát. (és ezt kereskedelmi tapasztalatból mondom)


De így van ez a kávéőrlővel is. Abból is van nekem egy ajándékba kapott nagyon csitti-fitti gép kávéőrlőm. De mégis egy 100 Ftos boltban vettem egy kézi őrlőt, ahol állítani tudom a szemcseméretet és jobban szeretem azt használni, sokkal jobb a kávé vele, mint a porrá őrölt gépi.


Szóval van amikor van értelme többet kiadni bizonyos árucikkekre, mert pl ott a garancia, szavatosság, biztosítás, minőségbiztosítás stb. De az egyszerűbb dolgoknál már én elgondolkodnék rajta. Papám példáját felhozva: egy egyszerű faék pár forintért megvehető, de veheted te 5000-ért is darabját, ha fémből öntik, csúszásgátló bevonatú az alja, és pántot is adnak mellé, hogy felakaszthasd. A kérdés, hogy az ajtód kitámasztásához, melyik praktikusabb?

2017. jan. 3. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nézd, lehet, hogy egy minőségi, 2000 forintos tejhabosító háromszor annyi ideig jó, de a 200 forintosból tízet kapsz annyi pénzért.
2017. jan. 4. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Tescóban is van, a konyhafelszerelési részlegen.
2017. jan. 4. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi megnézem Tescoban!
2017. jan. 4. 12:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!