Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Hogy csináljam a tepsis...

Hogy csináljam a tepsis sertés húst?

Figyelt kérdés

Van krumpli lapocka és csülök.

Attól félek venni kelhet még hozzá valamit ami nincs a konyhámban. A pénz rá igen szűkös.

Konyhai praktika érdekelne mekkorára vágjam a húst milyenre a krumplit mivel fűszerezzek kell e pácolni...stb



2017. ápr. 8. 15:07
 1/8 anonim ***** válasza:

[link]


Bal oldalt egy kicsit lentebb a tartalom jegyzék.

Felütöd a megfelelő címszónál, és mindent-mindent ki tudsz olvasni belőle.

2017. ápr. 8. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Sajnos nem ezt kerestem.

Sült patkány receptjét előbb megtalálom mint a tepsis sertéshús receptjét.

[link]

Ez nem madár sem nutria egészen máshogy kellene elkészíteni.

2017. ápr. 8. 17:03
 3/8 anonim ***** válasza:
51%

Ügyes!

Akkor most a "tepsis patkány" helyett beírod, hogy: "tepsis sertés"... és rögtön lőőőőn világossság!!


[link]

2017. ápr. 8. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

A linkre az én keresési találat listám porhanyós csirkecombokat dobott ki utána tepsis sajtos csirkemell,

utána a zöldséges tesis csirke, utána:Tepsis-mustáros liba hagymával burgonyával recept...stb

Fent azt írtad be keresőbe "tepsis sertés" én is beírtam és nem dob ki. Mintha valami számítógépes vírus blokkolná. Remélem holnap azért el tudom készíteni mert 3 szakácsra sütök és én nem vagyok szakács közölük de tanulni jönnek tőlem. :) De ha felhúzom magam a recepten lesz pörkölt azt kész.

2017. ápr. 8. 17:42
 5/8 A kérdező kommentje:

Most tanultam meg hogy pácolni kell.

Mustáros szárazpácot fogok használni.

Csak azt nem tudom hogy kockákra vágva vagy egészbe pácoljam?

2017. ápr. 8. 18:34
 6/8 anonim ***** válasza:

En ilyet fogok holnap csinalni (nagyon egyszeru es finom):

[link]

2017. ápr. 8. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

3-as vagyok!

Én beírtam a "tepsis hús"-t a google-ra és a leadott 75.800 recept linkjét is felraktam ide neked, így arra már csak rá kell kattintanod.


Ha a te géped ezt bármi miatt nem tudja, akkor a gépedben van a hiba, és sajnálom, ha ez miatt az én segítségemet pontozod le!! De ez már legyen a te gondod!

2017. ápr. 9. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Végül megoldottam és jobb lett mint amire számítottam.
2017. ápr. 11. 06:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!