Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Egy kezdő kérdése: csirkemelle...

Egy kezdő kérdése: csirkemellet mennyi idővel a felhasználás előtt kell kivenni a fagyasztóból (ill. áttenni a normál hűtőtérbe)?

Figyelt kérdés
2017. máj. 2. 09:35
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha a fagyasztóból kiveszed szobahőmérsékletre 3-4 óra alatt olvad ki, persze attól is függ hogy szeletelt vagy egész csirkemellfilék. Ha hűtőbe teszed át 7-8 óra, talán még több. De azt is meg lehet csinálni hogy kiveszed a fagyasztóból, jó alaposan bezacskózod(duplán) és meleg vízbe rakod. 2-3szor cserélni kell majd a vizet mert kihűl, de fél óra alatt simán kiolvaszthatod.
2017. máj. 2. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Előző este szoktam áttenni a normál hűtőbe. Reggelre már használható. Ha ezt elfelejtem, akkor a konyhapulton olvad ki, még nem mértem, de kb. 4 óra.
2017. máj. 2. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi!!
2017. máj. 2. 10:16
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha tudatosan akarom másnap megfőzni, nyilván előveszem és a normál hűtőbe teszem.

Ha hirtelen jut eszem, hogy valamit csinálni kellene a fagyos csirkemellből, akkor én is a duplazacskós, langyosvizes gyors kiolvasztást választom.Működik.

2017. máj. 2. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi!!!
2017. máj. 2. 11:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!