Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Mennyiért érdemes darálós...

Mennyiért érdemes darálós kávéfőzőt venni?

Figyelt kérdés
Akár használtan is és melyik típust ajánljátok?
2017. jún. 22. 14:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Egy jobb Jurát, ha itthon is kaphatóra gondolsz.
2017. jún. 22. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Olyan kávéfőzőre gondolsz, amibe őrölt kávét kell tenni, és abból főzi a kávét. Igaz?


Én mindenképp kotyogós kávéfőző-párti vagyok. Sztem olyat vegyél, ami acél, mert az vékonyfalú, és hamarabb melegszik át. Ha nem tűzhelyen akarsz kávét főni, hanem önállóan működő, elektromos fajtájú gépre gondolsz, akkor a szarvasi Espressot tudom ajánlani. A cégnél is olyat használunk, bevált.

2017. jún. 23. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Kotyogósat használok én is, de nem. Arra gondoltam amibe szemes kávét teszel és a gép ledarálja majd lefőzi. Kotyogósból jó minőségűm van. :)
2017. jún. 23. 09:43
 4/4 anonim ***** válasza:

Én egy akciósan 70-ért a Metróban 7 éve vásárolt, ma már nem is kapható Bosch-sal főzöm a kávét teljes megelégedéssel. Szétnéztem nemrég én is a piacon, hogy talán le kellene cserélni. Már nem zacc-pogácsa amit kikakál a gyűtő edénybe, hanem amorf vizes trutyi. De a kávé amit főz, még kiváló. Mivel 120 alatt nem kaptam megfelelő minőséget, 35 ezerért kicseréltetem inkább a kivehető főzőegységét.


Nagy nyomáson, finom krémes felszínű, illatozó fekete kávét főz.

2017. aug. 10. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!