Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Higyan lehet egyszerűen és...

Higyan lehet egyszerűen és szuper marinált egész paradicsomot csinálni héja nélkül?

Figyelt kérdés
Próbáltam neten nézni, de magyarul egyetlen egy marinált paradicsom receptet találtam, de ez nem tetszett. Sehol semmit mást nem találtam.

2017. júl. 21. 00:33
 1/3 anonim ***** válasza:

A paradicsomnak nagyon könnyű lehúzni a héját, ha 1 percre forró vízbe mártod, vagy lefagyasztod, és a forró csapvíz alatt azonnal leválik a héja.

Ettől kezdve ugyanúgy csinálhatod, mint héjasan, olajos fűszeres marinádba téve.

Sütőbe meg is sütheted az egész paradicsomokat, csak arról már nehezebb eltávolítani a héjat, de nem lehetetlen.

2017. aug. 22. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A nyers lehéjazott paradicsomokat marinálás előtt átsütheted - tetszőleges darabokra vágva- kevés oliva olajon.
2017. aug. 22. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
és a marinálást hogyan és mibe csinálnád? mennyi ideig?
2017. aug. 22. 10:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!