Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Ha a koleszban nincs hűtő,...

Ha a koleszban nincs hűtő, akkor mit ajánlanátok ételek hűtésére?

Figyelt kérdés
Bio életmódot élek, magamnak készítem a csirkemell sonkát,kókusztejet, napi szinten eszek húst, tojást. Én elhatároztan, nem borítom fel a jól felépített étkezésem a továbbtanulás miatt. Ha netán nem lenne hűtő a koleszban, vagy nem férne el ez a sok cuccom:D mit ajánlanátok hűtésre? Sok mindent olvastam, de mivel nem vagyok járatos, kéne egy kis segítség. Az értelmes válaszokat előre is köszönöm.

2017. aug. 30. 08:05
1 2
 1/12 anonim válasza:
100%
Talán hütötáska segíthetne. :-)
2017. aug. 30. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Vennék egy mini hűtőt a szobaba
2017. aug. 30. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Biztos lesz hűtő, nincs olyan koli, ahol nincs. :)
2017. aug. 30. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Biztosan lesz hűtő, a kérdés csak az mekkora és hogy hány emberre van.
2017. aug. 30. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
2017. aug. 30. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Minden évkezdéskor szoktak árulni használt hűtőket az olyan kolikban, ahol nem alapfelszerelés. Szobatársakkal összedobtok 10 ezer forintot és meg is van oldva. De legtöbb helyen van hűtő alapból is.
2017. aug. 30. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Bizonyos kollégiumok tiltanak néhány elektromos eszköz használatba vételét a kollégiumi szobában. A hűtő kétlem, hogy közéjük tartozik, de ha nem alapfelszerelés, akkor mielőtt vesztek, konzultáljatok az igazgatóval. Egyébként el nem tudom képzelni, hogy lenne olyan kollégium, ahol nincs hűtő.
2017. aug. 30. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
83%
Mi anno 10éve kb, az ablakpárkányt használtuk hűtőnek!! Igaz, csak télen lehet!! Vagy késő ősszel!! :)
2017. aug. 30. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Hűtő biztos lesz, minimum közös, de abba az én dolgaim nem férnének el, meg kilopnák.

A hűtőtáska nem rossz ötlet, könnyű vinni ide oda, azt tuti bevetem, ha iskolába kell vinnem az ebédet, de hosszú távú tárolásra nem lenne alkalmas, vagy igen? És nekem min.2 táska kéne.

Ezeken a kicsi hűtőkön gondolkoztam, bárcsak kaphatnék egyet névnapomra:D

2017. szept. 1. 04:45
 10/12 A kérdező kommentje:
Az ablakpárkány se rossz, de hús tárolására, és nagyobb dolgokra nem vetném be(;
2017. szept. 1. 04:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!