Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Meddig áll el a hűtőben...

Meddig áll el a hűtőben megpuculva vízben a krumpli?

Figyelt kérdés
Túl sokat pucoltam a brassóihoz.

2017. szept. 4. 20:51
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Legfeljebb 1 napig. Főzd meg egy kissé, hűtsd le és fagyaszd le. Később kisütheted.
2017. szept. 4. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
50%
Legfeljebb 1 napig. Főzd meg egy kissé, hűtsd le és fagyaszd le. Később kisütheted.
2017. szept. 4. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
74%

Ne mondjátok!

És a megfőzött krumpliból készült püré?

Ahol már fel vannak tárva a sejtek, hogy a bacik zabálhassák? Az csak két-három órát állna el a hűtőben??? Mert főve sokkal romlandóbb mint nyersen!

Ugyan már.

Ha a krumplipüré eláll egy-két napot a hűtőben, akkor a fővetlen krumpli minimum a dupláját!


[A Bébiétel(!) felbontás után eláll egy napig a hűtőben! Amit egy csecsemőnek adsz! Ehhez tessék viszonyítani!]

2017. szept. 4. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
37%
Ha a krumplipüré eláll egy-két napot a hűtőben, akkor a fővetlen krumpli minimum a dupláját!
2017. szept. 4. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem múltkor maradt kettő darab, beletettem egy zacsiba őket és be a hűtőbe. Kb. 1 hét múlva használtam fel őket, egy levesbe kellett. Semmi bajuk nem volt, szépek voltak.
2017. szept. 4. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
82%

Ha naponta cseréled rajta a vizet, akár több napig is eláll. Igaz némi keményítő kioldódik belőle, de ez semmi ízkárosodást nem okoz.

Pár napnál tovább meg úgy sem akarod kerülgetni a hűtőben :)

2017. szept. 5. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
33%

Ha naponta cseréled rajta a vizet, akár több napig is eláll. Igaz némi keményítő kioldódik belőle, de ez semmi ízkárosodást nem okoz.

Pár napnál tovább meg úgy sem akarod kerülgetni a hűtőben :)

2017. szept. 5. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
69-es, te beteg vagy ??
2017. szept. 5. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Nem, csak 4 orat aludtam. :)
2017. szept. 5. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
köszönöm!
2017. szept. 5. 23:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!