Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Ha kiveszek valamit a fagyaszt...

Ha kiveszek valamit a fagyasztóból az kb mennyi idő alatt olvad fel?

Figyelt kérdés
Egy ideje lefagyasztottam egy adag töltött paprikát, egy dobozban pihen a mélyhűtőben. Ha meg akarom enni akkor ki kell venni és hagyni amíg megolvad, vagy berakhatom egyből a mikróba?

2017. okt. 12. 21:41
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Berakhatod a mikróba, de energiatakarékosabb, ha előző este kiveszed és a hűtőben kezded el kiolvasztani.
2017. okt. 12. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon sokáig képes olvadozni, ha nagy tömbben van, úgyhogy én is előző nap veszem ki s a normál hűtőrészben tartom, ha tudom előre, hogy meg akarom enni.

Ha nem jut eszembe előre, akkor a legtöbb esetben mikró, nyers tojást tartalmazó cuccnál meleg vízbe állítás.

2017. okt. 12. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Én is előző nap kiveszem, van hogy 1-2 órára még az asztalon, utána a normál hűtőben. Máskor rögtön be a normál hűtőbe, másnapra biztosan kienged.


De úgy tudom, hogy amit a fagyasztóból kiveszünk, azt nem elég felmelegíteni, akkor jó, ha egy kicsit át is forralod. Mikróban nem tudom ezt hogyan lehet megcsinálni!

2017. okt. 13. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
előző este vedd ki, de ha lehet forrald is át(amit lehet) a palacsintát értelemszerűen nem..
2017. okt. 13. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! :)
2017. okt. 14. 07:48
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Mikróban pompásan át lehet forralni a dolgokat, én pudingot, tejbegrízt eleve ott szoktam főzni. Próbáljátok ki, garantáltan nem kozmál oda, csak résen kell lenni, pár percenként megállítani, megkeverni, mielőtt kifutna.
2017. okt. 15. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!