Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Olcsó, laktató ételek, amiket...

Olcsó, laktató ételek, amiket nem kell sütni/főzni?

Figyelt kérdés
Kolesz elet:D reggel koran megyek este keson erek haza, igazabol leginkabb olyan etelek kellenenek amiket megveszek boltba aztan utkozbe ehetem is. (Viszont nem akarok peksutiken elni)

2017. okt. 15. 22:30
 1/3 anonim ***** válasza:
Nézelődj és vásárolj grillesnél. Vannak ott mindenféle kész ételek, a sültektől kezdve, a pörköltig, a sült krumpliig, minden.
2017. okt. 15. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
54%

Körülnézel s meglátod, neked mi megfelelő árban és te tudod, mivel laksz jól. Én azért főznék is, világéletemben főztem akkor is, ha este értem haza s azért pár tojást igazán könnyű és gyors megsütni s tápanyagdús, laktató cucc.


Bolti ételek? Olcsóbb olajos mag (én rém csóró vagyok, én földimogyorót veszek azonnal ehető ételként), sajt (annyira nem olcsó, de szerintem laktató és finom), banán, elszántaknak akár nyers zabpehely joghurttal (engem kicsit sem laktat, de nem vagyunk egyformák), olajos hal, pufirizs, nasinak mazsola... Plusz zöldségek.

2017. okt. 15. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Zabkását elkészíteni 1 perc szuper finom és laktató és nagyon olcsó.

Voltból saláták, szendvicsek, tortilla wrap, gyümölcs.

2017. okt. 16. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!