Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » A füstölt tarját le szabad...

A füstölt tarját le szabad fagyasztani?

Figyelt kérdés
2017. nov. 28. 22:09
 1/7 anonim ***** válasza:
53%
Lehagyaszthatod, de minek. Azert van fustolve, hogy tartos legyen. Valoszinu megeszitek addigra, mire megromlana.
2017. nov. 28. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem esszük meg, mert egyedül vagyok, és csak a bablevesbe teszek, azt meg most főztem, és legalább két hétig nem fogok megint. Egy vékony szeletet kértem, erre a hentes adott egy negyed kilót.
2017. nov. 28. 22:35
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Akkor nyugodtan fagyaszd, de csomagold előre akkora adagokba, amennyit fel akarsz használni egy egy alkalomkor.
2017. nov. 29. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
42%
A füstölt tarja csak a nevében füstölt. Fagyasztás nélkül hamar megromlik.
2017. nov. 29. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Én rendszeresen lefagyasztom (meg a füstölt csülköt, stb is), adagokra osztva, éppen azért, mert mi is csak kisebb adagokat fözünk egyszerre és a fölösleget nem akarom kidobni.


Kb 4-6 hónapig jó, utána elöfordul, hogy - föleg, ha zsírosabb -, elkezd avasodni. Ez ugyan csak ízbeli probléma, az egészségre nem ártalmas, de ennek ellenére nem jó vele az étel. Úgy kalkulálj, hogy ennyi idö alatt elhasználd, akkor nincs semmi gond vele.

2017. nov. 29. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképpen fagyaszd le, mert amit így szeletben is lehet vásárolni, az nem az igazi füstölt, csak aromával pácolt.
2017. nov. 29. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2017. nov. 29. 22:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!