Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Ez szerintetek így finom...

Ez szerintetek így finom lehet? Jó lesz így?

Figyelt kérdés

Holnapi kaján gondolkozom és azon gondolkozok hogy ha ezt így megcsinálom jó lehet e?

A következőre gondolok:

Csinálok egy mezei töltött csirke mellett. Sajttal sonkával megtöltöm baconbe becsavarom.

Mellé csinálnék egy zöld fűszeres mustáros mártást.

na most kétféle képen gondolta:

1: vagy azt csinálnám hogy a sütőbe elkezdem sütni a csirkemellet, majd amikor már majdnem kész akkor szépen ráöntöm a mártást

2:külön kisütöm és tálaláskor csak simán ráteszem a mártást.


vélemény szerintetek?


2017. dec. 5. 16:51
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Jó lesz.
2017. dec. 5. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Én nem sütném vele, mert a mustáros mártás nem szép , ha megsül. A baconos csirke úgy néz ki jól, ahogy van, a bacon szépen átsülve.

Én mellé tenném tálaláskor kis tálkában a mártást, bármilyen is legyen az.

Aki fogyasztja, majd maga megcsorgatja/megkeni vele.

2017. dec. 5. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
49%
Én inkább szilvakompótot vagy csatniszerű, sűrű, fűszeres szilvalekvárt adnék mellé, a csirkéből pedig kihagynám a sonkát, fölösleges, camembert-sajttal tölteném. Úgy sütném, hogy a bacon ropogós legyen a végén, ehhez le kell közben önteni alóla a lét, ami a csirkéből kisül.
2017. dec. 5. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!