Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Gombát lehet a fagyasztani?...

Gombát lehet a fagyasztani? (csiperke )

Figyelt kérdés

2017. dec. 6. 14:33
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen
2017. dec. 6. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Készítsd elő, amihez fel akarod használni és úgy fagyaszd le. Sokkal praktikusabb, és fagyasztva kezdd el főzni-sütni-rántani, mert úgy nem enged olyan sok levet, mintha kiolvadás után kezdenéd.
2017. dec. 6. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Így ahogy a második írja. Én dinsztelés után fagyasztok gombát.
2017. dec. 6. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Én nyersen, szeletekre vágva fagyasztom. Bármikor elővehetem, könnyed le lehet választani annyit,amennyire éppen szükségem van.

Fagyasztva teszem bele mindenbe, amibe szánom.

A rántani való nekem nem jött be, panírozva tettem el a fagyóba, , de a forró olajba téve vizet engedett és lemászott róla a panír. Inkább frissből csinálom a rántottgombát, bár lehet, hogy valamit én nem csinálok jól a rántottgomba fagyasztásával.

2017. dec. 6. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy fentebb.

A lényeg: kiengedéskor rengeteg vizet veszít, így már fagyasztva kell elkezdeni feldolgozni, nem szabad kiengedni.

2017. dec. 6. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
51%
Forró vízben blansírozd meg, lecsöpögtetés után úgy rakd el.
2017. dec. 6. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, szoktam. Én szeletelve, teljesen nyersen fagyasztom, és nem engedem ki feldolgozás előtt.
2017. dec. 7. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Felesleges a blansírozás, hosszú évek óta csak simán felszeletelve fagyasztom le.
2017. dec. 7. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!