Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Panírozott húst lehet fagyaszt...

Panírozott húst lehet fagyasztani?

Figyelt kérdés
Hogy, ha ki akarom sütni, akkor csak elő kelljen venni amennyi kell és bedobni az olajba...
2018. jan. 4. 19:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen, már sokszor lefagyasztottam.
2018. jan. 4. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
100%
igen, lehet, mi is szoktuk, csak arra vigyazz, hogy a szeletek koze kell tenni nejlonzacsit vagy valamit, kulonben osszefagynak es lehetetlen lesz oket fagyos allapotban szetszedni.
2018. jan. 4. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

oks köcce.

erdei gombát szoktam így elrakni, csak nem tudtam, hogy hússal is jól működik-e...

2018. jan. 4. 19:44
 4/12 anonim ***** válasza:
42%

Lehet fagyasztani, de sütés előtt ki kell hogy engedjen.

Ha kis lángon csinálod, (fedő alatt, ahogy kell az egyik oldalával) akkor mire kienged nagyon megszívja magát zsiradékkal.

Ha nagyobb lángon,akkor meg a panír megég mire a hús kienged és átsül.

2018. jan. 4. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha benézel egy bolt fagyasztópultjába tele van panírozott cuccokkal.
2018. jan. 4. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Csak ott bármilyen állományjavító kerülhet a panírba; nem csak liszt, tojás, morzsa...
2018. jan. 4. 20:11
 7/12 anonim ***** válasza:
81%

"Lehet fagyasztani, de sütés előtt ki kell hogy engedjen.

Ha kis lángon csinálod, (fedő alatt, ahogy kell az egyik oldalával) akkor mire kienged nagyon megszívja magát zsiradékkal.

Ha nagyobb lángon,akkor meg a panír megég mire a hús kienged és átsül."


Ez hülyeség, fagyosan kell sütni, forró olajba téve, egyszerre csak keveset, hogy úszni tudjanak a hússzeletek, és nem ég meg a panír, nem lesz semmi baja.

2018. jan. 4. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Én a húst és fagyasztott rántott gombát (halat) is közepes lángon, fedő nélkül sokszor megfordítva sütöm és nem szokott nagyon olajos lenni és szépen átsül.
2018. jan. 4. 22:21
 9/12 anonim ***** válasza:
30%

Ha lefeded csak gusztustalan szottyos lesz, friss és ropogós helyett.

A fogatlan nagyszülőkön kívül nem nagyon értem kinek ízlene úgy.

2018. jan. 4. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
80%

Pont, hogy nem kell előtte kiengedni, és lefedni sem kell, mert nem lesz jó a panír.

Fagyottan, fedél nélkül kell sitüni.

2018. jan. 4. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!