Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Hogyan kell kenyeret lefagyasz...

Hogyan kell kenyeret lefagyasztani?

Figyelt kérdés
Mibe kell belerakni,csak simán beteszem a mélyhűtőbe és kész ? Ha meg kiveszem,mit kell vele csinálni ?
2018. jan. 24. 12:58
 1/5 anonim ***** válasza:

Rendes fagyasztózacskóba (nem egyéb müanyag zacskóba!) kell tenni, lezárni és úgy tenni a fagyasztóba.


Egy zacskóba annyit tegyél, amennyit max. két nap alatt elfogyasztasz, ha szereted, lehet szeletve is fagyasztani.


Fogyasztás elött idöben vedd ki és várd meg, amít kiolvad, ne melegítsd, mert akkor egy óra múlva már ehetetlenül kiszáradt lesz.

2018. jan. 24. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Beleteszed egy zacskóba, vagy ha már eleve zacskós kenyeret vettél, akkor abban is jó. Annyit veszel ki belőle amenyire szükséged van, kiengeded, majd sütőben átmelegíted. De van egy hátránya, míg meleg, addig fogyasztahtó, ahogy egy kicsit kihűl, ehetetlen... számomra
2018. jan. 24. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
47%

Én felszeletelve teszem el a kenyeres zacskóban. Egyszerre csak annyit veszek ki, amennyit azonnal megeszek.

Vagy mikróban melegítem fel (nem szabad túlmelegíteni, mert akkor már a mikróban megkeményedik, de ha nem melegíted túl, akkor szerintem így is nagyon finom) vagy berakom a kenyérpirítóba.

Valóban azonnal meg kell enni, mert szobahón gyorsan megkeményedik.

2018. jan. 24. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Csak simán beteszed egy zacskóba.

Ha tudod, hogy nem kell majd az egész, akkor ne egybe, hanem darabokban, vagy felszeletelve fagyaszd le.

Ha kell, akkor kiveszed és megvárod, amíg kienged. De jóval előtte ki kell venni, főleg, ha egyben van.

Szerintem finom, ugyanolyan, mint amikor betetted.

2018. jan. 24. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Toastkenyereket, szeletelt tartós kenyereket simán úgy, ahogy vannak, zacskóstul szoktam betenni a fagyasztóba, vésztartaléknak. Ha kell, kiveszem, szobahőn kienged, és ugyanúgy fogyasztható, mintha aznap vettem volna. Nálunk két nap alatt simán elfogy egy félkilós csomag, nincs ideje megromlani vagy kiszáradni. Kenyérpirítóba nyugodtan be lehet tenni fagyottan is, ha pirítóst akarsz, teljesen jó lesz.
2018. jan. 24. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!