Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Élelmiszer biztos letörölhető,...

Élelmiszer biztos letörölhető, mosható textilt hol találok? Netes lelőhely, bolt, bármi érdekel.

Figyelt kérdés

Textilszalvétát és uzsonnás tasakot szeretnék varrni, hogy csökkentsem a háztartási hulladék mennyiségét (nylon zacskó, papírszalvéta helyett).

Vízhatlan, letörölhető anyagot találtam, de az ruházati célú anyag, így nem élelmiszer biztos. :(



#újrahasznosítás #újraszalvéta #uzsonnás tasak #mosható szalvéta
2018. febr. 11. 17:56
 1/9 anonim ***** válasza:
74%
Mi az, hogy élelmiszerbiztos????????
2018. febr. 11. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
68%
Minden 100% pamut, len alkalmas élelmiszerek tárolására is, ha egyszer kimosod 90 fokon, vagy kifözöd fazékban.
2018. febr. 11. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Mivel textil, időnként mosogépbe is betenném, ahol mondjuk 40-60 fokon kioldódhat belőle olyan anyag, ami nem jó, ha pl. egy szendviccsel érintkezik. Ezért szeretnék élelmiszerbiztosat. Úgy tudom létezik, de eddig még nem sikerült rátalálnom, csak késztermékként, viszont én szeretném magam elkészíteni.
2018. febr. 11. 19:13
 4/9 anonim ***** válasza:
A szendvicset beáztatnád a mosóvízbe? Minek?
2018. febr. 11. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Dehogy áztaznám be.

A szalvétát mosnám, ha koszos lesz, mivel textilből csinálnám. Nyilván nem a szendviccsel együtt. :D


Ilyesmire gondolok:

[link]

2018. febr. 11. 20:04
 6/9 Noblesse Oblige ***** válasza:
77%
Anno, amikor vendéglátó egységbe dolgoztam mi a terítőket vagdostuk szét és szegtük be (nem a műszálas) ez volt a textil szalvéta.
2018. febr. 12. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

"Mivel textil, időnként mosogépbe is betenném, ahol mondjuk 40-60 fokon kioldódhat belőle olyan anyag, ami nem jó, ha pl. egy szendviccsel érintkezik."


Az olyan anyag, ami nem jó, ha szendviccsel érintkezik, 40-60 fokon oldódhat ki belőle, magában a mosógépben. Amikor az asztalnál találkozik a szendviccsel, akkor nem oldódik ki belőle semmi szobahőmérsékleten.


De ha tutira akarsz menni, akkor színezetlen vászonanyagot vegyél.

2018. febr. 13. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Találtál valahol ilyen vízlepergető anyagot?Nekem is uzsonnás tasak varráshoz kellene..

Írhatsz privit is azt hamarabb észreveszem.

2018. szept. 30. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

PUL vagy PUR néven keressétek.

előbbi van mintás, színes is (sima pamut a "vivőanyag, pelenkákat szoktak varrni belőle, kifőzhető), utóbbi általában fehér, egyszínű, frottír felületű (eü kellék, vízhatlan lepedők alapanyaga, kifőzhető)

2019. jún. 19. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!