Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Hogy süssek húst a grill...

Hogy süssek húst a grill serpenyőben, hogy ne füstöljön?

Figyelt kérdés
Tarját sütöttem grillserpenyőben, direkt nem sóztam, hogy ne eresszen levet, a pácoláshoz használt olajat is leitattam, de így is úgy füstöl, mint a veszedelem. Hogy kell sütni, hogy ne füstöljön?

2018. márc. 19. 19:38
 1/2 anonim ***** válasza:
45%

Én a kolbász sütéssel voltam mindig bajban, mert bár az nem füstöl annyira, de nagyon szagos lesz a konyha.

Aztán egyszer fogtam és alufóliából csináltam egy kis mélytányér formát, tettem az aljába egy nagyon kevés olajat , meg egy kis fűszert. ráhajtogattam a fóliát és beraktam a mini grill sütőbe. Egy idő után kicsomagoltam és szépen megpirult.

Jobb lett, mintha olajban csináltam volna. Mindig így csinálom azóta a húsokat is.

2018. márc. 19. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
63%

Egyébként szerintem pont az volt a baj, hogy nagyon kevés az olaj alatta, az hamar túlhevül és attól füstöl.

Szoktam sütni ilyen krumlis nudli alapanyagból lapos pogácsa féléket és ott tök jól látszik, amíg több az olaj addig szinte füstmentes, de a sütés vége felé csökken az olaj szint és akkor nagyon rákezd.

2018. márc. 19. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!